ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZEREMSZE
  • Aktualności
  • Szkoła Podstawowa
  • Przedszkole
  • Dokumenty
  • Pedagog/Psycholog
  • Logopeda
    • Wydarzenia
  • Kadra
  • Biblioteka
    • Wydarzenia
  • Dla rodziców
  • Świetlica
    • Wydarzenia

REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

STOŁÓWKA

DZWONKI

KALENDARZ

DODATKOWE DNI WOLNE

PIELĘGNIARKA


KRONIKA SZKOŁY

ARCHIWUM

Dofinansowanie zadania z FUS

Artykuły - Popularne

  • Stołówka
  • Jadłospis
  • ROZKŁAD DZWONKÓW
  • KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
  • Ochrona Danych Osobowych

Gościmy

Odwiedza nas 578  gości oraz 0 użytkowników.

  1. Start

Aktualności

Siatkówka dziewcząt - Igrzyska Dzieci

Szczegóły
Odsłon: 171

Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej

3 marca 2026r. w Białowieży odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt - 4.

Do rywalizacji sportowej na parkiecie w Białowieży z Powiatu Hajnowskiego przystąpiły tylko 3 drużyny dziewcząt: z SP Kleszczele, SP 1 Hajnówka i SP Czeremcha.

Zawody przeprowadzono zgodnie z przepisami piłki siatkowej - 4.

Oto wyniki rozegranych meczy przez naszą drużynę:

Czeremcha – Hajnówka ( 2:0)

Hajnówka – Kleszczele (1:2)

Kleszczele - Czeremcha ( 2:1)

W drużynie naszej szkoły grały:

  1. Maja Badowiec

  2. Antonina Juszkiewicz

  3. Ksenia Parfieniuk

  4. Magdalena Martyniuk

  5. Laura Watral

  6. Daria Kapłun

  7. Kinga Lewczuk

  8. Laura Pęczek

  9. Lena Rudkowska

  10. Marta Kierkowicz

  11. Karolina Wasiluk

Najlepszą zawodniczką naszej drużyny w tych zawodach została Maja Badowiec.

W Powiatowych Igrzyskach Dzieci - Piłki Siatkowej Dziewcząt – 4, zajęliśmy II miejsce i awansowałyśmy do Ćwierćfinału Wojewódzkiego.

Nasze młode siatkarki pokazały, że potrafią walczyć. Z dużym zaangażowaniem rozegrały wiele ciekawych, siatkarskich akcji. To był dzień pełen emocji i pozytywnych sportowych wrażeń.

Wszystkim dziewczętom reprezentujących naszą szkołę gratuluję postawy, zaangażowania i osiągniętego wyniku. Życzę dalszych sukcesów.

Alina Sośniuk

 

Warsztaty dekorowania toreb

Szczegóły
Odsłon: 178

W naszej szkole 03.03.2026r. w klasach I – III odbyły się warsztaty dekorowania toreb, podczas których uczniowie mieli okazję poznać elementy regionalnej tradycji oraz rozwijać swoją kreatywność. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej opowieści autorki warsztatów pani Aliny Dębowskiej – Jankiewicz o historii podlaskiego ręcznika,  wyjątkowego elementu lokalnego dziedzictwa, bogatego w charakterystyczne wzory i symbole.

Następnie uczniowie przystąpili do części praktycznej. Ich zadaniem było pokolorowanie przygotowanych wzorów inspirowanych tradycyjną ornamentyką. Po zakończeniu pracy rysunki zostały utrwalone przy użyciu gorącego żelazka, dzięki czemu dekoracje stały się trwałe.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał własną torbę z wykonanym przez siebie wzorem. Warsztaty były doskonałą okazją do poznania regionalnej kultury, rozwijania zdolności artystycznych oraz stworzenia niepowtarzalnej, własnoręcznie ozdobionej pamiątki.

                                                                                                                           Porowska Lucyna

Wycieczka do Białegostoku

Szczegóły
Odsłon: 247

Wycieczka do Białegostoku

W lutym i marcu Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zaprosiła uczniów kl. 1-3. naszej szkoły na cykl wyjątkowych zajęć edukacyjnych, które łączą literaturę, muzykę i teatralną przygodę. Pierwszą propozycją, w której wzięliśmy udział, jest audycja edukacyjna W ry(t)mach Tuwima: tajemnica skrzyni prapradziadka. To poetycka podróż przez słowo, muzykę i rytm inspirowana twórczością Juliana Tuwima. Podczas warsztatów dzieci poznają sylwetkę i dorobek poety, a głównym motywem spotkań jest rytm – obecny zarówno w wierszu, jak i w muzyce. Zajęcia są połączeniem lekcji literatury i muzyki, rozwijają wrażliwość i uczą świadomego odbioru sztuki.

Drugim wydarzeniem podczas wyjazdu do Białegostoku było zwiedzanie wystaw w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym im. prof. A. Myrchy. Podczas wizyty dzieci miały okazję zobaczyć zwierzęta leśne, przeróżne gatunki ptaków, owadów oraz podziwiać ryby w akwariach  poznając ich środowisko, życie i ciekawostki z nimi związane. Wystawy wzbudziły duże zainteresowanie i były doskonałą okazją do utrwalenia wiedzy przyrodniczej.

To były wartościowe i inspirujące lekcje poza szkołą!

Anna Białomyzy

Walentynki

Szczegóły
Odsłon: 210

Walentynki -2026

 

Tłusty Czwartek

Szczegóły
Odsłon: 188

Tłusty Czwartek 2026
Jak w latach ubiegłych Rada Rodziców zadbała o podtrzymanie tradycji i ufundowała nam  pączki.
W imieniu całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy za słodką przekąskę.
                 Samorząd Uczniowski

Rekrutacja - ogłoszenie

Szczegóły
Odsłon: 265

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czeremsze

ogłasza nabór do Przedszkola

i I klasy Szkoły Podstawowej

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czeremsze

na rok szkolny  2026/2027



Termin składania dokumentów:

 od 23 lutego 2026 r. do 6 marca 2026 r.

Wnioski i zgłoszenia należy składać w sekretariacie ZSP

 

  • zasady rekrutacji
  • wniosek do I klasy spoza obwodu
  • zgłoszenie do I klasy
  • wniosek do przedszkola
  • informacja o wolnych miejscach
  • Rekrutacja - infografika

 

Strona 5 z 65

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Akademia Przyrodnika

Szkoła Podstawowa

Przedszkole

Laboratoria Przyszłości

Copyright © 2022 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZEREMSZE
ul. Szkolna 2, 17-240 Czeremcha
tel./fax 856850014, zsp@czeremcha.pl

Deklaracja dostępności
Ochrona Danych Osobowych