ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZEREMSZE
  • Aktualności
  • Szkoła Podstawowa
  • Przedszkole
  • Dokumenty
  • Pedagog/Psycholog
  • Logopeda
    • Wydarzenia
  • Kadra
  • Biblioteka
    • Wydarzenia
  • Dla rodziców
  • Świetlica
    • Wydarzenia

REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

STOŁÓWKA

DZWONKI

KALENDARZ

DODATKOWE DNI WOLNE

PIELĘGNIARKA


KRONIKA SZKOŁY

ARCHIWUM

Dofinansowanie zadania z FUS

Artykuły - Popularne

  • Stołówka
  • Jadłospis
  • ROZKŁAD DZWONKÓW
  • KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
  • Ochrona Danych Osobowych

Gościmy

Odwiedza nas 567  gości oraz 0 użytkowników.

  1. Start

Aktualności

Zabawa choinkowa klas 1-3

Szczegóły
Odsłon: 320

Opłata za obiady -Styczeń 2026

Szczegóły
Odsłon: 350

 

 

Opłata za obiady w Szkole Podstawowej

 

za styczeń 2026 r. - 52,00 zł

 

 

Opłaty za wyżywienie proszę wnosić na konto bankowe:


0 3 1020 1332 0000 1802 0745 5654

 

W tytule przelewu należy podać – imię i nazwisko dziecka, grupę do której uczęszcza, miesiąc za jaki jest płatność!!!

 

Proszę o zapłatę do 15 stycznia całej kwoty, zgłoszone nieobecności będą odpisywane z opłaty za następny miesiąc.

Wigilia białoruska 2025

Szczegóły
Odsłon: 327

Po bez mała czterech miesiącach nauki z utęsknieniem wyczekiwaliśmy Świąt Bożego Narodzenia. A kiedy te już nadchodzą, to wiemy jak je w naszej szkole uroczyście powitać. 18 grudnia 2025r. od samego rana na korytarzach rozpoczęła się krzątanina – to uczniowie uczęszczający na zajęcia języka białoruskiego przygotowywali się na spotkanie wigilijne – Kaladnuju Wjaczeru, podczas którego, tradycyjnie, był czas na kolędowe śpiewy, życzenia przy opłatku i prosforze, poczęstunek wigilijny i oczywiście podarunki od samego Dzieda Maroza. Uczniowie mogli także własnoręcznie wykonać świąteczne stroiki z naturalnego igliwia. Honorowym gościem naszej Wigilii była Pani dyrektor Anna Smyk, która złożyła piękne życzenia i obdarowała słodkościami uczniów. Wszyscy, którzy brali udział w wigilii mogli poczuć radość ze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. To były miłe i niepowtarzalne chwile spędzone razem.

Са святам Божага Нараджэння !



 

Pierniczki

Szczegóły
Odsłon: 345

Pierniczki 2025

11 grudnia 2025r. na zajęciach języka białoruskiego uczniowie z radością i zaangażowaniem ozdabiali świąteczne ciasteczka. Za pomocą różnych zdobników: pisaków, własnoręcznie przygotowanego lukru, kolorowych posypek - dekorowali pierniczki. Jak co roku zajęcia te sprawiają wiele radości i są wstępem do świątecznych przygotowań!

Rozstrzygnięcie logopedycznego konkursu recytatorskiego „Wiersz dla św. Mikołaja”.

Szczegóły
Odsłon: 857

Rozstrzygnięcie logopedycznego konkursu recytatorskiego „Wiersz dla św. Mikołaja”.

Co za emocje! Świąteczny konkurs recytatorski „Wiersz dla św. Mikołaja” już za nami. 15 grudnia 2025r. w naszej szkole odbyły się przesłuchania do logopedycznego konkursu recytatorskiego „Wiersz dla Św. Mikołaja”. W konkursie wzięło udział 6 uczniów z grupy przedszkolnej „0”oraz 30 uczniów z klas 1-3 szkoły podstawowej. Jury oceniając recytację, brało pod uwagę dobór tekstu pod względem trudności artykulacyjnej i jego pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu, ogólny wyraz artystyczny (uzasadniony gest sceniczny, element ruchu, strój) oraz ilustrację do recytowanego wiersza.

Uczniowie recytowali najpopularniejsze utwory dla dzieci oraz cudowne wiersze o tematyce świątecznej. Wszyscy uczestnicy wypadli znakomicie, jednak komisja konkursowa musiała wyłonić najlepszych z najlepszych, co nie było takie łatwe.

Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród i dyplomów każdemu z uczestników odbyło się 18 grudnia 2025r. Pani dyrektor Anna Smyk osobiście pogratulowała uczestnikom i zachęcała innych do podjęcia wyzwania w kolejnych konkursach logopedycznych, ponieważ samo podjęcie wyzwania i wyjście ze strefy komfortu jest już osiągnięciem i dowodem odwagi.

Ogłaszamy, że w tej edycji konkursu mistrzami deklamacji zostali:

Grupa przedszkolna”0”:

Nagroda Grand Prix – Piotr Koev

1 miejsce - Jakub Rożuk

2 miejsce - Emilia Aleksiejuk

3 miejsce – Hanna Pęczek

Klasa 1:

Nagroda Grand Prix – Bogumił Tokajuk

1 miejsce – Alicja Olga Kierdelewicz

2 miejsce – Lena Romaniuk

3 miejsce – Antoni Sielach

Wyróżnienie – Milena Tarasiuk

Klasa 2:

Nagroda Grand Prix – Grzegorz Koev

1 miejsce – Natalia Kwiatkowska

2 miejsce – Michał Golonko

3 miejsce – Jan Sielach

Wyróżnienie – Liliana Badowiec

Kaja Wysocka

Klasa 3:

Nagroda Grand Prix – Gabriela Borowik

1 miejsce – Kamila Dacewicz

2 miejsce – Marcelina Gierez

3 miejsce – Milena Salińska

Wyróżnienie – Orest Sawczuk

 

 

Serdecznie dziękuję rodzicom i nauczycielom za pomoc w przygotowaniu swoich pociech do konkursu.

Eliza Kazimieruk

 

 

Spotkanie z kolędą

Szczegóły
Odsłon: 263

„Spotkanie z kolędą” 2025

Cała społeczność przedszkolno – szkolna, wraz z zaproszonymi gośćmi, na czele z Wójtem Gminy Czeremcha, Panem Jerzym Wasilukiem, zebrała się 19 grudnia w sali gimnastycznej na przedświątecznym koncercie. Obejrzeliśmy 2 przedstawienia jasełkowe, przygotowane przez sześciolatki oraz dzieci z klasy II, III i I. Usłyszeliśmy zwycięzców konkursu recytatorskiego „Listy do św. Mikołaja” . Pięknie wybrzmiały kolędy i pastorałki wykonane przez uczniów i uczennice z klasy I, III i VII. Urocze prezentacje w pięknych strojach dostarczyły wielu wzruszeń wszystkim widzom i słuchaczom, a szczególnie Rodzicom czy Babciom i Dziadkom występujących dzieci. Było też wspólne kolędowanie i życzenia świąteczno – noworoczne od Samorządu Uczniowskiego, Dyrektor Szkoły Pani Anny Smyk oraz Wójta Jerzego Wasiluka. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Czeremcha oraz Rady Rodziców zapewniły wszystkim słodkie upominki. Było to wspaniałe spotkanie, które nastroiło nas na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Strona 7 z 65

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Akademia Przyrodnika

Szkoła Podstawowa

Przedszkole

Laboratoria Przyszłości

Copyright © 2022 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZEREMSZE
ul. Szkolna 2, 17-240 Czeremcha
tel./fax 856850014, zsp@czeremcha.pl

Deklaracja dostępności
Ochrona Danych Osobowych