ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZEREMSZE
  • Aktualności
  • Szkoła Podstawowa
  • Przedszkole
  • Dokumenty
  • Pedagog/Psycholog
  • Logopeda
    • Wydarzenia
  • Kadra
  • Biblioteka
    • Wydarzenia
  • Dla rodziców
  • Świetlica
    • Wydarzenia

REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

STOŁÓWKA

DZWONKI

KALENDARZ

DODATKOWE DNI WOLNE

PIELĘGNIARKA


KRONIKA SZKOŁY

ARCHIWUM

Dofinansowanie zadania z FUS

Artykuły - Popularne

  • Stołówka
  • Jadłospis
  • ROZKŁAD DZWONKÓW
  • KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
  • Ochrona Danych Osobowych

Gościmy

Odwiedza nas 558  gości oraz 0 użytkowników.

  1. Start

Aktualności

Mikołajkowy Turniej Sportowy klas I–III

Szczegóły
Odsłon: 339

5 grudnia w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy dla uczniów klas I–III. Wydarzenie rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała wszystkich uczestników i życzyła im dobrej zabawy oraz sportowej rywalizacji.

Po oficjalnym otwarciu uczniowie wzięli udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, takich jak biegi z przeszkodami, skoki oraz zabawy zespołowe. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem, energią i wspaniałą współpracą.

Turniej przebiegł w radosnej, mikołajkowej atmosferze, gratulujemy wszystkim zawodnikom.

Porowska Lucyna

Zajęcia przyrodnicze w kl. I-III

Szczegóły
Odsłon: 344

 

W ramach współpracy z Nadleśnictwem Bielsk 27.11.2025r. odbyły się zajęcia przyrodnicze w klasach I – III poświęcone drzewom, liściom i owocom . Podczas spotkania uczniowie poznali najważniejsze gatunki drzew występujących w naszych lasach oraz dowiedzieli się, jak rozpoznawać je po charakterystycznych cechach liści i owoców.

Dzieci miały okazję zobaczyć różne nasiona drzew, m.in. żołędzie, szyszki i skrzydlaki, a także poznać sposób ich rozsiewania w przyrodzie. Ważnym elementem zajęć była część praktyczna – uczniowie tworzyli własny atlas liści.

Zajęcia były bardzo wartościowe, rozwijały ciekawość przyrodniczą i pozwoliły uczniom lepiej poznać świat drzew otaczających nas na co dzień.

Serdecznie dziękujemy Pani z Nadleśnictwa Bielsk za piękną lekcję przyrody.

 Lucyna  Porowska

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Szczegóły
Odsłon: 306

WOJEWÓDZKI KONKURUS MATEMATYCZNY

Edukacja finansowa w szkołach podstawowych

Szczegóły
Odsłon: 337

Edukacja finansowa w szkołach podstawowych

Podsumowanie jesiennego konkursu logopedyczno-fotograficznego 2025

Szczegóły
Odsłon: 360

Podsumowanie jesiennego konkursu logopedyczno-fotograficznego 2025

28 listopada 2025 roku odbyło się wręczenie nagród laureatom logopedyczno-fotograficznego konkursu „Jesień to druga wiosna, kiedy każdy liść jest kwiatem” Albert Camus.

Jury w składzie: Pani dyrektor Anna Smyk, Irena Szatyłowicz, Katarzyna Roszczenko i Anna Świętochowska – Badowiec nagrodziło następujących uczniów:

I miejsce – Aleksandra Tomczak – klasa 5

II miejsce – Filip Kazimieruk – klasa 5

III miejsce  – Krzysztof Miara – klasa 4

III miejsce – Marcelina Miara – klasa 8

Głównym celem konkursu było: dostrzeganie piękna przyrody jesienią, czerpanie radości z obcowania z przyrodą, odnajdywanie trudnych głosek ukrytych w przyrodzie.

Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem w wyborze jesiennych pejzaży. Przepiękne jesienne fotografie udekorują nasze szkolne korytarze.

Składamy podziękowania wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych 

E.K

Apel - Dzieciństwo Bez Przemocy

Szczegóły
Odsłon: 398

19 listopad 2025r.

Ogólnopolska Kampania "Dzieciństwo bez Przemocy" 

w naszej szkole

Cele Kampanii

  1. Podnoszenie świadomości społecznej: Kampania ma na celu zwiększenie wiedzy dorosłych na temat przemocy wobec dzieci oraz jej konsekwencji. Dąży do zmiany kultury przyzwolenia na krzywdzenie dzieci. 

  2. Gotowość do reagowania: Uczestnicy kampanii są zachęcani do nauki, jak reagować na przemoc i interweniować, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. 

  3. Wspierające rodzicielstwo: Kampania promuje wychowanie bez przemocy oraz budowanie bliskich relacji w rodzinie i szkole, co jest kluczowe dla ochrony dzieci. 

  4. Edukacja dzieci i młodzieży: Dzieci mają zdobywać wiedzę na temat zagrożeń związanych z przemocą oraz umiejętności szukania pomocy w trudnych sytuacjach. 

 

Apel Szkolnego koła PCK podsumowujący działania szkoły w ramach tegorocznej kampanii „Dzieciństwo mocy bez przemocy”.

 

 

 

Strona 9 z 65

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Akademia Przyrodnika

Szkoła Podstawowa

Przedszkole

Laboratoria Przyszłości

Copyright © 2022 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZEREMSZE
ul. Szkolna 2, 17-240 Czeremcha
tel./fax 856850014, zsp@czeremcha.pl

Deklaracja dostępności
Ochrona Danych Osobowych