Uczniowie klasy 2 spędzili aktywny i pełen emocji dzień w parku linowym w Doktorcach!

Przy wejściu czekała na nas kolejka wąskotorowa, przejażdżka nią dostarczyła wszystkim dużo radości. Przed rozpoczęciem zabawy uczniowie otrzymali instruktaż dotyczący korzystania z urządzeń alpinistycznych, a następnie musieli przejść trasę szkoleniową.

Było mnóstwo ruchu, wspinaczki, przełamywania własnych barier i oczywiście świetnej zabawy. Uczestnicy doskonale poradzili sobie z trasami o różnym stopniu trudności, wykazując się odwagą, współpracą i dobrym humorem. Dużym wyzwaniem było pokonanie tras wspinaczkowych wśród koron drzew. Nie zabrakło także czasu na integrację, odpoczynek i wspólne rozmowy.

To był dzień pełen pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń! Każdy uczestnik mógł sprawdzić swoje możliwości.

Anna Białomyzy