Wycieczka do Warszawy

Grupa dzieci uczęszczających na zajęcia rozwijające z języka niemieckiego 19 maja odwiedziła Warszawę. Podróżowaliśmy pociągiem. Byliśmy w Goethe Institut, który prowadzi kursy języka niemieckiego oraz posiada bogato wyposażoną bibliotekę z ciekawymi materiałami do nauki.

Następnie zwiedzaliśmy Narodowe Muzeum Techniki, przy Pałacu Kultury i Nauki, w którym jest mnóstwo eksponatów oraz między innymi mini planetarium.

Mieliśmy też czas wolny na małe zakupy w Złotych Tarasach.

E.K., B.S.